1990 yılında Bursanın İnegöl ilçesinde Ertuğrulgazi Caddesi Üzerinde Keskin Mobilya – Ethem KESKİN ‘ adı altında faaliyete başlayan firmamız toptan ve perakende satış konusunda Mobilya sektörüne başlamıştır.

Üretimine başladığı ( Yatak Odası + Yemek Odası + Duvar Ünite + Koltuk ) ürünlerin kalitesinden kesinlikle taviz vermeyen , ileri görüşlü ve müşteri memnuniyetine önem veren misyonu ile Keskin Mobilya – Ethem KESKİN İnegöl’deki mobilya sektörünün büyümesinde ve gelişmesinde öncü olan firmalar arasındaki yerini almıştır. Büyümeyi benimseyen ve daha fazla insana çalışmak için istihdam sağlayan firmamız 2010 yılı Temmuz ayında Ethem KESKİN ve Kenan ÖZISPA ortaklığı ile kurulan MUDİ MOB.ORM.ÜRÜN.TEKS.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak faaliyetlerine devam Etmektedir.

Geleceği görebilen bir çalışma felsefesi , sürekli gelişme ilkesi ve doğru yatırımlarla günümüze kadar ayakta kalmayı başarmış ve müşterilerine hizmet sunmaya devam etmiştir.

Bugün 10 ‘ dan fazla ülkeye İhracat yapan MUDİ MOBİLYA şirket vizyonu ve kalite anlayışı ile markasını sektöre kabul ettirmiştir. Halen üretimine aynı azimle devam etmekte olan MUDİ MOBİLYA siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermek için uzun yıllar daha bu sektörde olmaya devam edecektir.